Horst Christiani
Generalmajor


13.8.1893, Reinfeld, Gdaňsk
19.11.1942, Channel Islands

Německý kříž ve zlatě (27.10.1941)

Leutnant (18.8.1913)
Oberleutnant (20.6.1918)
Polizei-Oberleutnant (01.5.1920)
Polizei-Hauptmann (01.4.1921)
Major (01.10.1934)
Oberstleutnant (01.8.1937)
Oberst (01.8.1940)
Generalmajor (posmrtně) (10.5.1943)

Důstojnický čekatel, 176. Infanterie-Regiment (18.12.1912 - 01.8.1914)
Velitel čety a roty, 176. Infanterie-Regiment (01.8.1914 - 20.8.1914)
Zraněn (20.8.1914 - 10.1915)
Adjutant Kreis-Kommando Konitz (10.1915 - 3.1916)
Ersatz-Battalion, 176. Infanterie-Regiment (3.1916 - 1916)
Štáb XVII. Armee-Korps
Ordonanční důstojník, štáb 93. Infanterie-Division
Ordonanční důstojník, štáb 6. Reserve-Division
Štáb 35. Reserve-Infanterie-Division
Battalion-Adjutant, 176. Infanterie-Regiment (1916 - 23.7.1918)
Ve francouzském zajetí (23.7.1918 - 2.1920)
Propuštěn z armády (30.4.1920)
Polizei, Gdaňsk (01.5.1920 - 7.1933)
Velitel Gendarmerie Danzig (7.1933 - 01.10.1934)
Zařazen do armády jako velitel Ersatz-Battalion 3. Infanterie-Regiment (01.10.1934 - 01.1.1939)
Velitel II. Ersatz-Battalion 103. Infanterie-Regiment (01.1.1939 - 26.8.1939)
Velitel I. Battalion 154. Infanterie-Regiment (26.8.1939 - 1940)
Velitel 154. Infanterie-Regiment (1940 - 1941)
Velitel 585. Infanterie-Regiment (1941 - 01.11.1942)
Velitel 583. Infanterie-Regiment (01.11.1942 - 19.11.1942)
Zabit v boji na Channel Islands (19.11.1942)